Srovnávač karet

Náš srovnávač karet vám pomůže najít tu nejlepší kartu. Najdete zde jak karty kreditní (všechny, které stojí za zmínku), tak karty debetní (ale to už jen ty prémiové). A pokud vás zajímá, jak srovnávač vznikal, přečtěte si naši Metodiku srovnávače.

1. vyberte si profil, nebo to nechte na nás
Chci cestovat
Chci nakupovat
Chci nejlevnější debetku
Chci luxusní výhody
nebo
Chci kompletní přehled
2. upravte si co uvidíte
1 vybraný sloupec
Banka
Název
Náš pohled na věc
 Typ
Česká spořitelna
Česká spořitelna
Debetní karta Visa Infinite
To nejlepší, co může společnost Visa nabídnout. S touto...
To nejlepší, co může společnost Visa nabídnout. S touto debetkou získáte přístup ke globálním prémiovým službám a pořádné výhody v rámci klubu Erste Premier od České spořitelny. Za nás nejlepší karta pro cestovatele a milovníky luxusu.
Debetní
ČSOB
Luxusní kreditní karta oslní nabídkou pojištění - např....
Luxusní kreditní karta oslní nabídkou pojištění - např. prodloužená záruka při nákupu zboží, slušní rozsah cestovního pojištění. Samozřejmostí jsou výběry z bankomatu celosvětově zdarma a příjemným bonusem letištní salonek v Praze zdarma. Skvělá karta pro cestovatele i lidi, kteří rádi šetří během utrácení :)
Kreditní
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank
Debit Mastercard GOLD
Super karta pro cestovatele díky výběrům z bankomatu...
Super karta pro cestovatele díky výběrům z bankomatu zdarma, cestovnímu pojištění a funkci multiměny. Máte-li ji k účtu Exclusive, dosáhnete zdarma na řadu výhod a slev a hodně ušetříte na běžných bankovních službách.
Debetní
Česká spořitelna
Česká spořitelna
Kreditní karta Visa Infinite
Visa Infinite tentokrát v kreditní variantě potěší nízkým...
Visa Infinite tentokrát v kreditní variantě potěší nízkým úrokem a prestižními výhodami doma i při létání po světě. Cestovní pojištění, celosvětové výběry z bankomatu zdarma i vstup do letištních salonků jsou samozřejmé.
Kreditní
Moneta
Moneta
Gold
Tahle karta se těsně vešla do našeho TOP 5 výběru. Hodí se...
Tahle karta se těsně vešla do našeho TOP 5 výběru. Hodí se jak pro cestovatele (vstup do Mastercard salonku, cestovní pojištění zdarma, priority pass), tak pro nákupní nadšence (vysoký payback za nákupy u partnerů programu bene+ a gold bene+) . A potěší i šetřílky - pokud máte konto Genius Gold, tak je karta zdarma, dodatková karta taktéž, zdarma výběry z bankomatu, cashback a pojištění osobních věcí.
Debetní
Moneta
Tahle karta u nás sbírá body především v kategorii nákupy,...
Tahle karta u nás sbírá body především v kategorii nákupy, a to díky paybacku. Nabízí 5 % z útraty ve zvolené kategorii zpátky a navíc ještě až 30 % zpět z nákupů u partnerů programu bene+.
Kreditní
Komerční banka
Komerční banka
Platinum Visa
Prestižní karta od Visa, která potěší výběry z bankomatu...
Prestižní karta od Visa, která potěší výběry z bankomatu zdarma a rodinným cestovním pojištěními. Tady ve variantě debetní karty.
Debetní
UniCredit Bank
UniCredit Bank
MC Miles and More GOLD
Karta, která jako jedna z mála na trhu nabízí míle jako...
Karta, která jako jedna z mála na trhu nabízí míle jako vstupní bonus a za uskutečněné nákupy. Pro cestovatele je super - kromě mil k ní máte ještě vstupy do Mastercard salonku a zdarma cestovní pojištění. A je výhodná i z pohledu šetřílka - má dobrý úrok, můžete ji mít zdarma, stejně jako dodatkovou kartu a nabízí výhody prémiové karty Mastercard jako jsou např. asistenční služby.
Kreditní
ČSOB
Visa Infinite patří k těm nejprestižnějším kartám, které si...
Visa Infinite patří k těm nejprestižnějším kartám, které si u nás můžete pořídit. Kromě výhod z progamu Visa pro prémiové karty můžete využívat ještě benefity, které k ní přibalila banka. Jsou to různá pojištění a služby osobního asistenta, což se nám hodně líbí.
Debetní
UniCredit Bank
Jak už název napovídá, tato kreditka nabízí cestovatelům...
Jak už název napovídá, tato kreditka nabízí cestovatelům míle jako vstupní bonus a za uskutečněné nákupy. Narozdíl od své velké sestry MC Miles and More Gold však není tato karta prémiová, a tak např. vstupy do salonků v Praze a Vídni nejsou zvýhodněné. Dohání to ale slevami v rámci programu banky U-šetřete a celou řadou věcí zdarma (cestovní pojištění nebo nastavení inkasa splátky).
Kreditní
Komerční banka
Komerční banka
Visa Infinite
Visa Infinite od Komerčky jako kreditka zaujme nízkým...
Visa Infinite od Komerčky jako kreditka zaujme nízkým úrokem a skvělými prémiovými službami. Jedna z nej karet pro cestovatele, banka ale neumožňuje její vedení zdarma. A na to jsme hákliví :(
Kreditní
Komerční banka
Komerční banka
Karta 4U
Nová kreditní karta od Komerčky zaujme vedením zdarma bez...
Nová kreditní karta od Komerčky zaujme vedením zdarma bez jakýchkoli podmínek a především nízkým úrokem 13,9 %. Pojištění schopnosti splácet zdarma a bezplatné asistenční služby potěší.
Kreditní
Equabank
Equabank
Premium Plus
U této karty je zajímavé, že je multiměnová. Bohužel ji...
U této karty je zajímavé, že je multiměnová. Bohužel ji však není moné mít zdarma. Narozdíl od Premium karty od Equabank má její Plus varianta lepší pojištění.
Debetní
Hello Bank
Hello Bank
Hello Kreditka
Hello kreditka cílí na milovníky nákupů. Je snadno...
Hello kreditka cílí na milovníky nákupů. Je snadno dostupná, s nižším limitem 100 000 Kč měsíčně. Pokud ale nesplatíte plnou částku, čeká Vás úrok 23 % p.a. Na druhou stranu, potěší paybackem až 500 Kč měsíčně. Pobavilo nás, že vedení karty zdarma je jen, když ji v daném měsíci nepoužíváte. A to se vyplatí :)
Kreditní
mBank
Solidní karta s cestovním pojištěním zdarma, ovšem nelze ji...
Solidní karta s cestovním pojištěním zdarma, ovšem nelze ji získat zdarma.
Debetní
Komerční banka
Komerční banka
Prémiová karta Platinum
Kreditní karta v platinové variantě od Mastercard. Má nízký...
Kreditní karta v platinové variantě od Mastercard. Má nízký úrok splátek, ale zklamalo nás, že není možné její vedení zdarma.
Kreditní
Equabank
Equabank
Premium
U této karty je zajímavé, že je multiměnová. Bohužel ji...
U této karty je zajímavé, že je multiměnová. Bohužel ji však není moné mít zdarma.
Debetní
mBank
mKreditka Standard je přesně taková, jak se jmenuje -...
mKreditka Standard je přesně taková, jak se jmenuje - standardní. Jako úplně všechny karty Mastercard i tato vám umožní využívat výhod programů Mastercard Priceless. Další výhody, jako různá pojištění a asistenční služby, si můžete pořídit za poplatek.
Kreditní
Česká spořitelna
Česká spořitelna
Kreditní karta
Standardní kreditka s příjemným paybackem až 350 Kč...
Standardní kreditka s příjemným paybackem až 350 Kč měsíčně. Karta vhodná pro spořílky.
Kreditní
UniCredit Bank
UniCredit Bank
Visa Platinum
Platinová karta od Visa nemá ideální poměr cena - výkon....
Platinová karta od Visa nemá ideální poměr cena - výkon. Vedení karty není možné zdarma a přitom zdaleka nedosáhnete na výhody nabízené u konkurence. Slevový program je sice příjemný, ale chtěli bychom víc.
Debetní
ČSOB
Mezi kreditkami pro šetřílky tahle karta vyhrává: vedení...
Mezi kreditkami pro šetřílky tahle karta vyhrává: vedení zdarma, bezúročné období pro výběr z automatu, úrok do 20 %, některá pojištění a dodatková karta zdarma. A k tomu payback (i když nízký) a výhody Světa odměn od ČSOB.
Kreditní
mBank
Pokud máte spořící účet mSpoření, může vám tato karta...
Pokud máte spořící účet mSpoření, může vám tato karta měsíčně "vydělat" až 500 Kč ve formě paybacku za online platby. Jinak je to ale jen standardní kreditka, velké výhody nečekejte.
Kreditní
Sberbank
Kreditka s vedením zdarma a se slušným limitem až 300 000...
Kreditka s vedením zdarma a se slušným limitem až 300 000 Kč. Úrok téměř 24 % p.a. ale patří k těm vyšším. Alespoň že splácení inkasem je zdarma. Fér kreditní karta je taková běžná kreditka na trhu.
Kreditní
Komerční banka
Komerční banka
Zlatá karta
Zlatá debetka od Mastercard potěší výberem z bankomatu...
Zlatá debetka od Mastercard potěší výberem z bankomatu zdarma a rodinným cestovním pojištěním. Ocení ji zejména spořílci.
Debetní
Moneta
Tato kreditka se chlubí jednou z nejnižších úrokových sazeb...
Tato kreditka se chlubí jednou z nejnižších úrokových sazeb - 17,88 %. Sice z ní nedostanete více než 150 000 Kč, ale i tak je to dobrá nabídka. A stejně jako ostatní karty od Monety, boduje taky za možnost cashbacku až 30 % zpět z útraty u partnerů programu bene+.
Kreditní
Komerční banka
Komerční banka
A karta
Fajn a dostupná kreditka s nabídkou pojištění a...
Fajn a dostupná kreditka s nabídkou pojištění a asistenčních služeb zdarma. Dostanete Mastercard Standard kartu s možností převést 1 % útraty na penzijní spoření.
Kreditní
Fio
Další z debetních karet Mastercard, která nemá vedení...
Další z debetních karet Mastercard, která nemá vedení zdarma. Nabídka pojištění a asistenčních služeb je docela hezká, ale významné benefity karta nenabídne.
Debetní
ČSOB
Na trhu jsou jen dvě kreditní karty určené speciálně pro...
Na trhu jsou jen dvě kreditní karty určené speciálně pro studenty, a tahle je z našeho pohledu ta lepší. Líbí se nám vedení zdarma, bezúročné období pro výběr z bankomatu, úrok do 20 %, některá pojištění zdarma a payback (i když nízký) a výhody světa odměn od ČSOB.
Kreditní
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank
ČSA kreditní karta
Kreditka pro cestovatele naláká vstupním bonusem 20 000 mil...
Kreditka pro cestovatele naláká vstupním bonusem 20 000 mil do programu OK Plus od ČSA. Pro cestovatele je to dobrá volba díky cestovním pojištěním a vstupu do salonku na Terminálu 2 v Praze zdarma. Také zahrnuje náš oblíbený VIP Premium RB Club nabízející slevy v mnoha obchodech.
Kreditní
Sberbank
Sberbank
Mastercard Gold
Podobně jako Visa Gold, i Mastercard Gold nabízí cestovní a...
Podobně jako Visa Gold, i Mastercard Gold nabízí cestovní a "řidičské"pojištění. Opět ale za 350 Kč měsíčně, což se nám nezamlouvá. Poměr cena - výkon nás u této karty neuspokojuje.
Debetní
Komerční banka
Komerční banka
Lady karta
Karta zacílená na ženy :) A to hlavně díky pojištění...
Karta zacílená na ženy :) A to hlavně díky pojištění kabelky a nákupů. Jedna z běžných kreditek na trhu.
Kreditní
Moneta
Tahle kreditka nabízí zajímavý úrok těsně pod 20 %. Ovšem...
Tahle kreditka nabízí zajímavý úrok těsně pod 20 %. Ovšem nemůžete ji mít zadarmo, měsíčně vás přijde na skoro stovku. A taky u téhle karty bacha na výběry z automatu, které jsou tučně zpoplatněné. Situaci zachraňuje výhodami spojenými s prémiovou Mastercard kartou, jako je vstup do salonku Mastercard nebo nabídka asistentských služeb. A jako u všech karet od Monety je zajímavý také payback až 30 % zpět z nákupů u partnerů programu bene+ a gold bene+.
Kreditní
Sberbank
Sberbank
Visa Gold
Průměrná debetka Visa od Sberbank s nabídkou pojištění...
Průměrná debetka Visa od Sberbank s nabídkou pojištění (cestovní a pro řidiče), kterou však nemůžete mít zdarma. Nabídka benefitů je spíše omezená. Za cenu 350 Kč měsíčně bychom si raději koupili něco jiného.
Debetní
Fio
Visa Gold od Fio banky podobně jako její bratříček od...
Visa Gold od Fio banky podobně jako její bratříček od Mastercard nabízí pěkná pojištění v ceně, avšak vedení karty je za 275 Kč měsíčně a výraznější výhody u ní nevidíme.
Debetní
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank
Kreditní karta EASY
Standardní kreditka s omezenými výhodami. Potěší aspoň...
Standardní kreditka s omezenými výhodami. Potěší aspoň slevy v obchodech díky Premium RB Clubu a pojištěním prodloužené záruky zboží.
Kreditní
UniCredit Bank
UniCredit Bank
Visa Gold Credit
Možnost mít kartu zdarma, úrok do 20 % a inkaso splátek...
Možnost mít kartu zdarma, úrok do 20 % a inkaso splátek zdarma z téhle karty dělají dobrou volbu pro lidi, kteří chtějí mít peníze k dispozici a nepřeplácet. Ostatní výhody sice nejsou nijak oslnivé, ale pár slev přináší Visa premium program a program U-šetřete.
Kreditní
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank
Mall.cz kreditní karta
Kreditka vhodná pro milovníky nákupů po internetu. Nabízí...
Kreditka vhodná pro milovníky nákupů po internetu. Nabízí nevídaný payback až 700 Kč (!) měsíčně. Na začátku Vás naláká poukazem 2 000 Kč na nákupy na MALL.cz. Ideální karta pro nákupní maniaky. Vedení karty je po půl roce zpoplatněné, ale payback by to mohl zahojit.
Kreditní
ČSOB
Bohužel nelze mít tuto kartu zdarma, což ji u nás poslalo...
Bohužel nelze mít tuto kartu zdarma, což ji u nás poslalo až do druhé půlky žebříčku. Kromě benefitů spojených s faktem, že se jedná o prémiovou Mastercard kartu (Gold), můžete využít služby osobního asistenta ČSOB.
Debetní
mBank
Karty s paybackem se nám vždy líbí. Škoda jen, že ta 2 %...
Karty s paybackem se nám vždy líbí. Škoda jen, že ta 2 % jsou jen za platby v zahraničí, jinak je to 1 %.
Kreditní
UniCredit Bank
UniCredit Bank
Debit Mastercard Gold
Připojení až 16 účtů vedených v korunách i cizí měně tuhle...
Připojení až 16 účtů vedených v korunách i cizí měně tuhle debetku odlišuje od ostatních. Z benefitů nabízí především ty spojené s prémiovými kartami Mastercard. Na trhu jsou ale i mnohem lepší nabídky.
Debetní
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank
Kreditní karta DE LUXE
De Luxe kreditka nabízí payback až 250 Kč měsíčně a má...
De Luxe kreditka nabízí payback až 250 Kč měsíčně a má hezké možnosti pojištění a asistenčních služeb. Názvem "De Luxe" se ale nenechte zmást, je to spíše průměrná kreditka. Za zmínku ale stojí VIP Premium RB Club nabízející širokou nabídku slev v obchodech.
Kreditní
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank
O2 RB karta
Kreditní karta zaměřená na O2 klienty. Při útratě do 3 000...
Kreditní karta zaměřená na O2 klienty. Při útratě do 3 000 Kč měsíčně na slevu nedosáhnete, od 3 000 Kč máte slevu 10 % na vyúčtování O2 služeb a můžete se dostat až na slevu 40 % (avšak při útratě nad 20 000 Kč). Zákazníci bez O2 raději sáhnou po jiné kartě, jelikož vedení karty je po prvním půl roce zpoplatněné.
Kreditní
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank
Kreditní karta STYLE
Další z běžných kreditek na trhu. Zaujala nás pěkná ...
Další z běžných kreditek na trhu. Zaujala nás pěkná pojištění v ceně, např. pojištění osobních věcí. Nabízí také menší payback až 129 Kč měsíčně. Karta, která poslouží a neurazí.
Kreditní
Česká spořitelna
Nejprestižnější karta od Mastercard v debetní variantě. Lze...
Nejprestižnější karta od Mastercard v debetní variantě. Lze ji napojit až na tři různé měny, vybíráte z bankomatů zdarma a můžete do salonku na letišti. Za nás jednoznačně karta pro prémiový život :)
Debetní
UniCredit Bank
UniCredit Bank
Visa Generali
Pokud máte investiční životní pojištění od Generali, ...
Pokud máte investiční životní pojištění od Generali, můžete o této kartě uvažovat. Z každé bezhotovostní transakce vám totiž připíšou ve prospěch toho pojištění 1 % z platby. Jinak se jedná o standardní Visa kartu bez výrazných výhod.
Kreditní
UniCredit Bank
UniCredit Bank
Visa AXA Club
Pokud máte nějaký produkt od AXA (penzijní připojištění,...
Pokud máte nějaký produkt od AXA (penzijní připojištění, povinné ručení, pojištění bydlení...) , může být tato karta pro vás zajímavá. Za nákupy totiž dostáváte bonusy, které se vám připusují ve prospěch těchto produktů. V opačném případě tahle karta není žádné terno.
Kreditní
UniCredit Bank
UniCredit Bank
Visa Classic Credit
Tohle je jedna z karet, které se umístily na chvostu...
Tohle je jedna z karet, které se umístily na chvostu žebříčku. Bohužel konkurence je tvrdá a tato karta není prémiová. Standardní Visa karty toho obecně moc nenabízejí. Ale aspoň je možnost ji mít zdarma a využívat slev v rámci programu banky U-šetřete.
Kreditní
Home Credit
Home Credit
Šikovná karta
Šikovnou kartu nelze mít zdarma a standardně se k ní váže...
Šikovnou kartu nelze mít zdarma a standardně se k ní váže fakt vysoký úrok (26,28 %), což tedy zas tak šikovné není. Zajímavé jsou však asistenční programy (auto, domácnost, právní a zdravotní) a payback až 20 % u partnerů v síti Premia.
Kreditní
Komerční banka
Komerční banka
Viva karta
Kreditní karta cílící hlavně na studenty. Nenabízí moc...
Kreditní karta cílící hlavně na studenty. Nenabízí moc výhod, ale je dostupná a levná. Při studiu se úvěrový limit 60 000 Kč může hodit.
Kreditní
Fio banka
Nová kreditka od Fio banky nabízí rozumný úrok těsně pod...
Nová kreditka od Fio banky nabízí rozumný úrok těsně pod 20% p.a., vedení karty a splácení zdarma. Příliš prémiových výhod od ní nečekejte, ani to ale není zaměření tohoto produktu. Spíše nabídne peníze k dispozici bez skrytých poplatků.
Kreditní
Tesco
Kreditka potěší paybackem 4 % při nákupech v Tescu. Jedná...
Kreditka potěší paybackem 4 % při nákupech v Tescu. Jedná se o běžnou kreditku s omezenou nabídkou poskytovatelů mimo bankovní sektor.
Kreditní
Cofidis
Cofidis
Cofidis karta
Kreditka zaměřená na klienty potřebující půjčku. Je za...
Kreditka zaměřená na klienty potřebující půjčku. Je za poplatek 49 Kč měsíčně, benefity nenabízí.
Kreditní