Náš příběh

Náš příběh je vlastně jednoduchý. Rádi cestujeme a taky rádi využíváme výhody, které banky nabízejí ke kreditkám a bankovním účtům. Ale nemohli jsme rychle najít informace, které jsme chtěli - ať už na stránkách bank nebo v populárních online srovnávačích.

Jaká kreditka vyjde nejlevněji, když chci cestovat? Jaký prémiový účet můžu mít díky svým příjmům zdarma? Informace na webu byly často neaktuální, a tak jsme se rozhodli založit Premium Life. Když už to sledujeme pro sebe, abyste to nemuseli hledat taky.

Časem jsme také narazili na to, že nikde není pěkný přehled finančních appek, ze kterého by bylo hned zřejmé, k čemu jsou dobré a jaké jsou mezi nimi rozdíly. A tak jsme si jej udělali.

Premium Life je portál plný informací a osobních zkušeností s platebními kartami, prémiovými účty a finančními appkami. Dostupné informace vyhledáváme online na webu, ty nedostupné zjišťujeme osobní návštěvou banky či po telefonu. Dozvíte se, která karta či účet je pro Vás nejvhodnější, kde dosáhnete na nejlepší výhody a účet či kartu si můžete přímo objednat. Najdete u nás interaktivní srovnávače i žebříčky dle našich osobních zkušeností a přednastavených profilů.

Zkrátka u nás najdete aktuální, ověřené a přínosné informace o nejvýhodnějších platebních kartách a prémiových účtech a postupně také přehled zajímavých finančních appek.

V čem jsme jiní

Autentičtí - píšeme z vlastní zkušenosti

Aktuální - obsah u nás je pravidelně aktualizovaný

Srozumitelní - píšeme věci jednoduše a přehledně

Otevření - chceme s vámi být v kontaktu a zajímá nás váš názor