Začínají Dny Marianne - nákupní událost roku proběhne 13. - 15. 9.

Je to jen pár měsíců, co jsme publikovali článek o nákupní akci Shopping Fever), do které se letos zapojilo téměř tři tisíce obchodů. To je však stále méně než polovina míst oproti populárním Dnům Marianne, které nabídnou slevy až 70% v 6600 obchodech a 180 obchodních centrech. Slevy startují už tento pátek 13., což krásně ukazuje, že tento den nemusí vždy nosit smůlu.

Lehkou nevýhodou je, že bez zakoupení kuponů za 110 kč v aplikaci nevidíte ani náhled konkrétní slevy obchodníka. Pokud si tedy chcete slevy okouknout předem, je to možné jen v časopise nebo na webu Dny Marianne.

Jak získám slevové kupony?

Abyste mohli slevy využít, je třeba mít k dispozici slevové kupony, a to buď z časopisu Marianne, Marianne Bydlení, nebo z aplikace Dny Marianne, dostupné na Apple Store i Google Play. V aplikaci je třeba kupony dokoupit za cenu 110 Kč. Oproti nákupu časopisu tedy neušetříte. O popularitě akce bohužel svědčí i fakt, že informativní web http://dny.marianne.cz byl po většinu času psaní tohoto článku nedostupný, případně se stránky načítaly nekonečně dlouho. Stejně tak samotná aplikace obsahuje chyby (alespoň dle naší zkušenosti na iPhonu) a po zakliknutí tlačítka “Zakoupit kupony” je třeba několik minut počkat, než se akce zprocesuje a otevře se Vám možnost zakoupit kupony přes platební bránu GoPay. Pokud však máte štěstí a u stánku jste urvali časopis či měli trpělivost s aplikací, kupony jsou vaše a nic vám nebrání v pátek začít s nákupy.

S kartou Mastercard ušetříte ještě více

Akce naštěstí není jen pro Pražáky a na své si přijdou i lidé v Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Zlíně a Olomouci. Dny Marianne lákají na slevy až 70 %. Pravdou ale je, že většina obchodů nabízí slevy okolo 25 %. I to je ale výrazná sleva, zejména, pokud se slevy vztahují i na zlevněné zboží. Navíc má řada obchodů i dodatečnou 3 % slevu či nabídne drobný dárek při platbě kartou Mastercard. Takže pokud jste majiteli Mastercard, nezapomeňte o víkendu z peněženky vytáhnout tu správnou kartu. A pokud ji ještě nemáte, zkuste se podívat do našeho srovnávače karet, kde máme Mastercard karet celou řadu.

Užijte si doprovodný program i špetku luxusu v Marianne Lounges

Letos se na dnech Marianne také objevuje novinka pro milovníky prémiových služeb - tzv. Marianne Lounges, kterých je v republice celkem 8 a kde díky svým nákupům můžete získat zajímavé dárky nebo si jen užít speciální program. Zkrátka se zde budete cítit výjimečně a zaženete případné výčitky svědomí z přehnaných nákupů.

Pokud jste tedy zrovna zvažovali oživit šatník pro nadcházející podzim nebo si jen chcete vyrazit na nákupy, právě tento víkend je skvělá příležitost.

11. 9. 2019